fbpx
Przejdź do treści Przejdź do stopki
0 items - 0.00zł 0
0 items - 0.00zł 0

O mnie

WITAJ!

Jestem Marta i będę tworzyć dla Was - Heartmade Sweet - wyjątkową markę ręcznie robionych pralin, czekolad i smarowideł.

Heartmade Sweet wyróżnia się ręcznie robionymi produktami czekoladowymi i nieczekoladowymi, takimi jak tabliczki i praliny. Korzystamy wyłącznie z naturalnych i prostych składników, co czyni nasze wyroby odpowiednimi również dla wegan. Każdy produkt jest starannie tworzony z dbałością o najwyższą jakość i wyjątkowy smak.

Jesienią w ofercie pojawią się gift boxy. To idealna propozycja na prezent, zawierająca nasze ręcznie robione tabliczki czekoladowe i praliny, przygotowane z naturalnych składników i odpowiednie także dla wegan!

Aby złożyć zamówienie, wystarczy wybrać zakładkę “Sklep” na naszej stronie internetowej, a następnie wybrać odpowiednią kategorię produktów. Znajdziesz tam szeroki wybór naszych ręcznie robionych tabliczek czekoladowych, pralin oraz nadchodzących gift boxów.

Zawodowo nie jestem cukiernikiem, ale cały czas zgłębiam sekrety jakie kryje w sobie czekolada!

Heartmade Sweet powstało z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie dobry, naturalny smak i najwyższą jakość składników.

Moje wyroby powstają jedynie przy użyciu naturalnych produktów. Wszystkie to moja autorska kompozycja połączeń smakowych, którymi chciałabym się z Wami podzielić!

IDEALNY WYBÓR

Każda czekoladka to małe arcydzieło, stworzone z myślą o wyjątkowych chwilach.